• Müşteri Hizmetleri +90 212 210 89 94
  • Adres Talatpaşa Mh. Ersoy Sk. No:10/A
  • Çalışma Saatleri Hafta içi : 8.30-19:00
    Cumartesi : 09:00-13:00
  • BİZE ULAŞIN

Kurumsal

Hakkımızda

Sadece sterilizasyon kontrol ürünleri ve cihazları değil, aynı zamanda dezenfektan ve antiseptik ürünler, Laboratuar malzemeleri , birçok cerrahi müdahale ve erken teşhis uyarı sistemleri sağlayan medikal cihazların satışını ve satış sonrası hizmetlerini yürüten köklü bir firmadır.

Türkiye'de ki tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dünya standartlarında ki ürün yelpazemizi genişleterek  sunmayı, kaliteli ,güvenilir ve süreklilik arz eden hizmetlerimiz ile  lider kuruluş olmayı hedeflemekteyiz.

Vizyon

Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak,müşteri istek ve beklentilerini yerine getirecek şekilde,Medikal Sarf Malzemeleri,Sterilizasyon Kontrol ürünleri ve Cihazları, Dezenfektan ve Antiseptik ürünler, Medikal Cihaz ithalatı,satışı ve satış sonrası hizmetleri bulunan, kaliteyi ilkesi olarak benimseyen gerek yurt içi,gerek ise yurt dışı firmalar ile bağlantıları olan bir firmadır.

Misyon

 Çalışan güvenliği, insan sağlığı ve çevreye saygılı bir anlayış ile  hedefine;  aidiyet duygusunu benimsemiş , tecrübeli ve özverili  kadrosu ile çalışarak ulaşmaktadır.